2010
JANUÁR |
|||
16. Sz. | Ifjúsági - Junior Budapest bajnokság - Fedett pályás verseny | Budapest | |
17. V. |
Ifjúsági - Junior Budapest bajnokság - Fedett pályás verseny |
Budapest |
|
23. Sz. | Budapest bajnokság | Budapest | |
24. V. | Budapest bajnokság | Budapest | |
FEBRUÁR |
|||
6. Sz. |
Ifjúsági - Junior fedett pályás OB |
Budapest |
|
7. V. | Ifjúsági - Junior fedett pályás OB |
Budapest |
|
13. Sz. | MASz fedett pályás nemzetközi verseny | Budapest | |
20. Sz. | Fedett pályás összetett OB + meghívásos verseny | Budapest | |
21. V. | Fedett pályás összetett OB + meghívásos verseny | Budapest | |
27. Sz. |
Fedett pályás OB |
Budapest |
|
27. Sz. | Téli dobó OB | Budapest | |
28. V. | Fedett pályás OB | Budapest | |
MÁRCIUS |
|||
6. Sz. |
Serdülő fedett pályás OB + Serdülő téli dobó OB |
Budapest |
|
12-14. | Fedett pályás VB | ||
13. Sz. | Junior - ifjúsági téli dobó OB | ||
13. Sz. | XIII. Nyírerdő-futás - Mezei futóbajnokság |
Debrecen |
|
14. V. |
Serdülő összetett fedett pályás OB |
Budapest |
|
27. Sz. | IAAF mezeifutó VB | ||
27. Sz. | 50 km gyalogló OB | Dudince/SVK | |
29. H. | Mezei diákolimpia I-VI. kcs. | Debrecen | eredmény |
ÁPRILIS |
|||
10. Sz. | I. Oxigén Nagyerdei Maraton | Debrecen | |
15. Cs. | Mezei Diákolimpia Országos Döntő | Gödöllő | |
18. V. | Utcai futó OB | Encs | |
25. V. | 20 km gyaloglás OB | Békéscsaba | |
26. H. | Megyei-Városi diákolimpia V-VI. kcs. | Debrecen | |
27. K. | Megyei-Városi diákolimpia V-VI. kcs. | Debrecen | |
28. Sz. | Városi Diákolimpia I-II. kcs. csapat | Debrecen |
kiírás |
MÁJUS |
|||
2. V. | Atlétikai Világnap - XI. Nemzetközi Tiszaújvárosi verseny | Tiszaújváros | |
8. Sz. | 10000 m OB | ||
8. Sz. | Észak-Alföldi Régió Nyílt Junior és Ifjúsági Bajnoksága | Nyíregyháza | |
9. V. | Észak-Alföldi Régió Nyílt Junior és Ifjúsági Bajnoksága | Nyíregyháza | |
10. H. | Megyei Diákolimpia I-II. kcs. csapat | Debrecen | |
11. K. | Megyei-Városi Diákolimpia III. kcs. csapat | Debrecen | |
12. Sze | Megyei-Városi Diákolimpia IV. kcs. egyéni | Debrecen | |
13. Cs. | Megyei-Városi Diákolimpia IV. kcs. csapat | Debrecen | |
15. Sz. | Észak-Alföldi Régió Nyílt Felnőtt Junior és Ifjúsági Bajnoksága | Nyíregyháza | |
16. V. | Észak-Alföldi Régió Nyílt Felnőtt Junior és Ifjúsági Bajnoksága | Nyíregyháza | |
22. Sz. |
Egyetemi és főiskolai OB |
Veszprém | |
23. V. |
Egyetemi és főiskolai OB |
Veszprém | |
30. V. | Nemzetközi gyermek atlétikai verseny | Debrecen | |
29. Sz. | Diákolimpia Országos Döntő V-VI. kcs. | Budapest | |
30. V. | Diákolimpia Országos Döntő V-VI. kcs. | Budapest | |
JÚNIUS |
|||
1. K. |
Diákolimpia Országos Döntő II. kcs. |
Tata | |
3. Cs. | Diákolimpia Országos Döntő III. kcs. | Budapest | |
5. Sz. | Országos Vidékbajnokság - Zalaszám Kupa | Zalaegerszeg | |
7. H. | Diákolimpia Országos Döntő III. kcs. | Budapest | |
7. H. |
Diákolimpia Országos Döntő IV. kcs. |
Budapest | |
8. K. |
Diákolimpia Országos Döntő IV. kcs. |
Budapest | |
12. Sz. | Utánpótlás 20 km gyalogló OB | Miskolc | |
19. Sz. | II. Európai csapatbajnokság - 1. liga | Budapest | |
20. V. | II. Európai csapatbajnokság - 1. liga | Budapest | |
22. K. | 23. Salgótarjáni ugrógála | Somoskő | |
26. Sz. | Honvéd nemzetközi versenye | Budapest | |
27. V. | Paulinyi Emlékverseny | ||
|
|
|
|
JÚLIUS |
|||
2. P. | U23, Junior és Ifjúsági OB | ||
3. Sz. | U23, Junior és Ifjúsági OB | ||
4. V. | U23, Junior és Ifjúsági OB | ||
10. Sz. | Balaton bajnokság | Veszprém | |
20. K. - 25. V. | IAAF junior VB | ||
15-24. | Veterán Európa Bajnokság | Nyíregyháza | |
17. Sz. | ARAK-Kupa | Székesfehérvár | |
27. K. - 1. V. | EA EB | ||
AUGUSZTUS |
|||
7. Sz. | Felnőtt Atlétikai Magyar Bajnokság | eredmény | |
8. V. | Felnőtt Atlétikai Magyar Bajnokság | eredmény | |
14. Sz. | XIII. Hajdú futás - Utcai futóverseny | Hajdúböszörmény | kiírás |
16. H. | Gyulai István Emlékverseny - Budapest Nagydíj | Budapest | elmarad |
30. V. | IX. Aquafutás | Hajdúszoboszló | kiírás |
|
|
|
|
SZEPTEMBER |
|||
5. V. | Budapest Félmaraton | Budapest | |
15. Sze. | Ügyességi Diákolimpia CSB (az időpont változhat) | Debrecen | |
18. Sz. | Tízpróba és Hétpróba OB | Budapest | |
19. V. | Tízpróba és Hétpróba OB | Budapest | |
25. Sz. |
Serdülő OB |
||
26. V. |
Serdülő OB |
||
26. V. | III. M3 Archeopark regionális diák futófesztivál | Polgár | kiírás |
26. V. | Budapest Nemzetközi Maraton - Maraton OB | ||
OKTÓBER |
|||
2. Sz. | Református középiskolák VII. nemzetközi atlétikai találkozója | Debrecen | eredmény |
9. V. | Serdülő és junior ÜCSB - Gátfutó CSB | ||
10. V | Serdülő és junior ÜCSB - Gátfutó CSB | ||
10. V. | 37. Nemzetközi Rajkai Emlékverseny - | Debrecen | eredmény |
19. K. - 23. Sz. | Bécs - Pozsony - Budapest Szupermaraton | Bécs - Budapest | |
|
|
|
|
NOVEMBER |
|||
27. Sz. | Mezei OB | Budapest | |
DECEMBER |
|||
4. Sz. |
Mikulás futás - utcai futóverseny |
Balmazújváros |
|
12. V. | EA Mezei futó EB | ||